REZERWACJA ONLINE
Kliknij i sprawdź dostępność
Rezerwacja telefoniczna
tel. 94 355 30 04/06

Newsletter

Gotowe

zapisz wypisz

Apartamenty Verano

Apartamenty „Verano” w Kołobrzegu, to połączenie komfortowego budynku apartamentowego z centrum hotelowo-sanatoryjnym. Doskonałe położenie – 75 metrów od piaszczystej plaży oraz przy deptaku spacerowym parku zdrojowego i ścieżek rowerowych stanowi niezaprzeczalny atut i potwierdzenie wyjątkowości lokalizacji inwestycji Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano” Kołobrzeg. Apartamenty zaprojektowane zostały z myślą o jak największej wygodzie a wszystkie pokoje optymalnie dostosowane do potrzeb przebywających w nich mieszkańców.

W czterokondygnacyjnym, nowoczesnym budynku zaprojektowano 54 komfortowe, klimatyzowane mieszkania o powierzchni od 30,32 do 57,17 m2. Ogrzewanie zapewnia nowoczesny i ekologiczny system zarządzania ciepłem VRV Heat Recovery (energia aerotermalna) rekomendowany przez światowego lidera branży wentylacji i klimatyzacji firmę Daikin.

apartamenty_verano_600

Pamiętając o potrzebach przyszłych właścicieli, na parterze zostały zaprojektowane lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców wyjątkowych apartamentów w Kołobrzegu oddane są: kawiarnia Dell Amore, apteka, salon kosmetyczny oraz galeria bursztynu. Dzięki połączeniu z Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano” Goście posiadają bezpośredni dostęp do Centrum Zabiegów Leczniczych, basenów oraz wszystkich atrakcji kompleksu, takich jak: kawiarnia, grota solna, czterotorowa kręgielnia czy boiska sportowe ze sztuczną nawierzchnią. Całodobowa recepcja, monitoring, instalacje alarmowe oraz parking strzeżony zapewniają bezpieczeństwo i wygodę mieszkańcom.

Z myślą o Państwa korzyści opracowany został program „Verano Relaks & Business”, który zapewni możliwość powierzenia swojego mieszkania do wynajmu bez konieczności uciążliwego, osobistego angażowania się w obsługę Gości. Zadbamy o każdy z pokoi w Państwa apartamencie.

Zakup apartamentu w Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano” to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, niezależność a zarazem chcących inwestować bezpiecznie i z wyobraźnią.

Po szczegółowe informacje, plany apartamentów i ceny zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Kołobrzegu.

Dostępność apartamentów

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ APARTAMENTÓW ONLINE

Zobacz jak przebiegała nasza inwestycja

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.